ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6695293
nr 669 5293
1800-tal, höjd: 71
Kondition: slitage/skador
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 29 november 2010
kl 18:08:21
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
800 kr
6
450 kr
6
550 kr
6
650 kr
6
750 kr
6